09359622346 info at barooten dot com تهران ،خیابان نجات الهی ،کوچه اسدی ،پلاک 6 ،واحد 4
مشاوره بازاریابی دیجیتال

مشاوره بازاریابی دیجیتال

مشاوره بازاریابی دیجیتال چگونه به کسب و کار شما رونق می بخشد؟

 

مشاوره بازاریابی دیجیتال ؛برای بررسی و توصیف اشکال مختلف بازاریابی که بصورت آنلاین انجام می شود صورت می گیرد. نقش یک مشاوره بازاریابی دیجیتال در این نوع بازاریابی بسیار مهم است.ابتدا بهتر است بدانیم که بازاریابی دیجیتال از چه چیزهایی تشکیل می شود. طراحی و توسعه وب سایت ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، بازاریابی موتور جستجو (SEM)، پرداخت به ازای هر کلیک (ppc) مانند بلیغات گوگل، تبلیغات بینگ، تبلیغات فیس بوک ،اینستاگرام، تبلیغات توییتر، تبلیغات LinkedIn و (یوتیوب) و تبلیغات ویدئویی. همچنین شامل تکنیک هایی مانند ایمیل  مارکتینگ ، بازاریابی وابسته، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بهینه سازی رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا، بازاریابی تصویری و غیره نیز می باشد.

بازاریابی دیجیتال از تمام ابزارهای بازاریابی وتکنولوژی برای کمک به رشد کسب و کار استفاده می نماید. این یک رسانه مؤثر برای بازاریابی همه کسب و کارها است تا بتوانند به طور موثر به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنند.

ابزارهای دیجیتال برای حفظ ارتباط بهتر با مشتریان موجود، بازخورد  و ارتباط با آنها بسیار موثر می باشد.هر ابزار بازاریابی دیجیتالی برای نوع خاص از مخاطبان طراحی شده و روش های مختلف هدفمند و موثر خود را ارائه می کند.

به عنوان مثال، تبلیغات فیس بوک توانایی هدف قرار دادن افراد را بر اساس جمعیت شناسی، روانشناسی، جنسیت، زبان و رفتار آنلاین بررسی می کند. اساسا، هدف آن ایجاد آگاهی، علاقه، میل و خرید یک محصول یا خدمات می باشد.

این می تواند بخشی از استفاده از ابزارهای دیجیتال برای ایجاد قیف بازاریابی برای پیدا کردن مشتریان بالقوه که به طور فعال به دنبال خرید محصولات بر اساس پرس و جو جستجو خود هستند. این  روش می تواند برای  ایجاد آگاهی و علاقه به محصولات و خدمات برند شما مورد استفاده قرار گیرد.

 

مشاوره بازاریابی دیجیتال

چرا ابزارهای دیجیتال در حال حاضر مهمتر از قبل هستند؟

امروزه مردم بیشتر وقت خود را صرف اینترنت می کنند. به طور متوسط نسبت به ده سال گذشته  ​​یک نفر دو برابر وقت خود را در اینترنت می گذراند . دلایل مختلفی برای این تغییر وجود دارد. و شرکت ها در حال حاضر بیشتر در رسانه های تبلیغاتی آنلاین ،تبلیغ  می کنند. واقعیت این است که بازاریابی آفلاین در حال حاضر به اندازه قبل موثر نیست. به همین دلیل است که بازاریابی دیجیتال تبدیل به بهترین رسانه تبلیغاتی برای هر شرکت و سازمان شده است.

 

   “بازاریابی موثر ، ارتباط با مخاطبان در زمان مناسب، با پیام درست و در جای مناسب است  = بازاریابی آنلاین “

 

در عصر دیجیتال به مشاوره بازاریابی دیجیتالی نیاز است که در روش های بازاریابی دیجیتالی از جمله رسانه های اجتماعی، SEO، بازاریابی محتوا برای جستجو و نمایش تبلیغات هستند متخصص باشند.

با مشاوره بازاریابی دیجیتال می توانید شکاف موجود میان کسب و کار و دنیای آنلاین را پس از بررسی ،برطرف نمایید. مشاوران به کسب و کار ها کمک می کنند تا محصولات و خدمات خود را به بازار عرضه کنند و یک برند یا نام تجاری آنلاین ایجاد نمایند.

گروه بروتن با در نظر گرفتن خساسیت مشتریان در عصر دیجیتال بهترین متخصصان را گرد هم آورده است.

 

مشاوره بازاریابی دیجیتال

 

نقش یک مشاور بازاریابی دیجیتال چیست؟

مشاوران بازاریابی دیجیتال حرفه ای ،بسیار ماهر و آموزش دیده به صورت تخصصی در زمینه بازاریابی دیجیتال هستند. آنها با سالها تجربه، پروژه های آنلاین مختلف  را انجام می دهند و در آن مشتریان خود را با روش های مختلف به اهداف کسب و کار خود می رسانند. آنها نسبت به شرایط و بازار آگاهی دارند. و توصیه های لازم در مورد چگونگی هدایت مصرف کنندگان با شیوه های مناسب برای رسیدن به نتایج مطلوب در حوزه کسب و کار را به  مشتریان ارائه می دهند.

یک مشاوره بازاریابی دیجیتال ، مدل کسب و کار موجود شرکت را بررسی می کند تا ببیند که پتانسیل بازار برای کسب و کار آنلاین چگونه است. بر اساس تحقیق و درک خود، یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی را ایجاد می کند که باید با موفقیت برای برند کار کند .

قوانین و مسئولیتها

 • پیدا کردن فرصت های جدید برای ارتباط با مشتریان موجود با یک روش  بهتر و سودآور و جذب مشتری های جدید برای کسب و کار.
 • ارزیابی کانال های بازاریابی موجود مانند رسانه های اجتماعی، جستجوگرها، بازاریابی ایمیل و رسانه های دیگر و استفاده از آنها برای ایجاد روش های بازاریابی موثر تر.
 • بهبود نام تجاری و موقعیت شرکت .
 • بهبود تعامل مشتری و ارتباط با مشتری از طریق  رسانه های اجتماعی و دیگر کانال هایی که برای کسب و کار مناسب هستند.
 • کمک به کسب و کار با  ایجاد بازاریابی محتوا، بازاریابی رسانه های اجتماعی، و استراتژی SEO، و غیره، برای دریافت ترافیک با کیفیت بالا و ارگانیک.
 • استفاده از داده های تحلیلی و ارائه روش های مناسب به صاحبان کسب و کار برای فروش بهتر محصولات و خدمات و در نتیجه رشد کسب و کار آنها.

 

 مشاور بازاریابی دیجیتال به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

مشاوره  بازاریابی دیجیتال  همانند سایر حرفه ها نیاز به مهارت ها و تخصص های خاصی دارد. مشاوران بازاریابی دیجیتال با استفاده از ابزار بازاریابی برای تبلیغ و فروش محصول یا خدمات و دستیابی به اهداف کسب و کار خود استفاده مؤثر می کنند.

تحلیل داده ها

مهمترین بخش مشاوره بازاریابی دیجیتال توانایی تجزیه و تحلیل داده ها به سرعت می باشد. یک مشاور باید تعیین نماید که بازاریابی شرکت در وضعیت کنونی به چه صورت است. از این رو، باید بگوییم که مشاور بازاریابی دیجیتال باید ترکیبی از ذهنیت حل فنی و خلاقانه داشته باشد.

 

بهترین استفاده از رسانه های بازاریابی دیجیتال

یک مشاور بازاریابی دیجیتال ،  باید بداند چگونه بهترین استفاده را  از کانال های بازاریابی دیجیتال (هر دو پرداخت و رایگان) برای رسیدن به اهداف تجاری استفاده نماید.

 

آگاهی از نام تجاری

یک مشاور بازاریابی دیجیتال باید در مورد نام تجاری و نحوه ایجاد نمایه نام تجاری قوی برای کسب و کارهای مشتری خود دانش کافی را داشته باشد. زیرا گوگل برای برندهای برتر نسبت به شرکت های متفرقه و غیر برند در نتایج موتورهای جستجو، الویت قائل است.

 

دانش موتورهای جستجو

بدیهی است که دانش موتورهای جستجو و نحوه کار آنها در مشاوره بازاریابی دیجیتال بسیار ضروری است. سپس مشاور بازاریابی دیجیتال از این محتوا برای ایجاد نتایج جستجوی بهتر برای مشتریان استفاده می کند.

 

مشاوره بازاریابی دیجیتال

چه کسی به مشاوره ی بازاریابی دیجیتال نیاز دارد ؟

بدون شک مشاوران بازاریابی دیجیتال برای شرکت هایی که به دنبال کسب و کار آنلاین خود هستند، کمک زیادی می کنند. اما سوال همچنان چگونگی شناختن اینکه یک شرکت یا یک کسب و کار باید یک مشاور بازاریابی دیجیتال را استخدام کند، باقی می ماند.

معمولا، صاحبان کسب و کار نیاز به کمک مشاوران بازاریابی دیجیتال برای کمک به آنها در رشد کسب و کار خود دارند. مشاورین بازاریابی دیجیتال با کسب و کار از هر اندازه شروع می کنند از شروع تا رسیدن به شرکت های بزرگ. به کارگیری مشاوره بازاریابی دیجیتال فقط یک مورد از استراتژی و تاکتیک های مناسب برای رفع  نیازهای کسب و کار فردی است. مشاور بازاریابی دیجیتال می تواند به رشد کسب و کار و رسیدن به اهداف تجاری شما کمک نماید.

مشاوره بازاریابی دیجیتال بسیار متنوع است. مشاوران در بسیاری مواقع در زمینه های بازاریابی دیجیتال و رشد کسب و کار  به صاحبان مشاغل کمک می کنند. آنها تحقیق، مشاوره و برنامه ریزی های لازم را انجام می دهند تا به شما این اطمینان را بدهند که کسب و کار شما با استفاده از رسانه های بازاریابی آنلاین بهترین راه برای رسیدن به بهترین مشتریان است.

چه زمانی کسب و کارها به کمک مشاوره بازاریابی دیجیتال نیاز دارند ؟
 • وقتی می خواهند حضور آنلاین خود را کنند.
 • زمانی که می بایست برای رقابت برند خود را آنلاین  و به شکل بهتری از رقبای خود قرار دهند.
 • وقتی می خواهند رشد کنند و پایگاه مشتری خود را گسترش دهند.
 • زمانی که به ایجاد سیستم های قوی و دقیق بازاریابی آنلاین برای دستیابی به اهداف کسب و کار خود نیاز دارند.
 • وقتی می خواهند  یک طرح بازاریابی دیجیتالی برای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت کسب و کار خود ایجاد نمایند.
 • زمانی که به بهبود برخوردها  با مشتریان موجود و آینده نگری فکر می کنند.
 • در حال جستجو برای گسترش و دستیابی به بازارهای جدید، جغرافیایی و ارتباط با مشتریان جدید هستند.
 • می خواهند نقشه ی رقیب و تجزیه و تحلیل SWOT را انجام دهند .

نتیجه

امروز بازاریابی دیجیتال تبدیل به یک ابزار مهم برای کسب و کارها برای دستیابی به مشتریان بالقوه و از سویی دیگر ارتباط بهتر و موثر تر با مشتریان کنونی است. بسیاری از صاحبان کسب و کار آگاهی کافی در مورد چگونگی استفاده  موثر از رسانه های دیجیتال برای رشد کسب و کار و رسیدن به اهداف کسب و کار خود را ندارند. از اینرو آنها نیاز به استخدام مشاوران بازاریابی دیجیتال دارند که می توانند به  کمک آنها  به آنچه که می خواهند دست یابند. از این رو، نقش یک مشاور بازاریابی دیجیتال مهمتر از همیشه می باشد.صاحبان کسب و کار نیاز به کمک مشاوران بازاریابی دیجیتال برای کمک  به رشد کسب و کار خود دارند.

اگر می خواهید یک مشاوره بازاریابی دیجیتال آزاد با مشاوره رایگان داشته باشید می توانید همین حالا ، با ما تماس بگیرید.تیم بروتن با در اختیار داشتن مشاورین با تجربه و آشنا در حوزه کسب و کار آماده ارائه خدمات به شما کاربران گرامی می باشد.

 

 

مشاوره رایگان از طریق واتساپ