09359622346 info at barooten dot com تهران ،خیابان نجات الهی ،کوچه اسدی ،پلاک 6 ،واحد 4
سفارش تولید محتوا برای سایت

سفارش تولید محتوا برای سایت بر پایه اصول سئو

سفارش تولید محتوا برای سایت بر پایه اصول سئو

کسانی که قصد سفارش تولید محتوا برای سایت خود را دارند بهتر است با دقت بیشتری به ادامه این مقاله توجه کنند. در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با اهمیت تولید محتوا و اصول تولید محتوای مناسب برای کسب و کارتان آشنا کنیم. هر کسب و کاری برای آنکه بتواند در نهایت مشتریان بیشتری را به سمت کالا و خدمات خود جذب نماید؛ می بایست محصول و کسب و کار خود را به خوبی معرفی کند.

اگر می خواهید یک وب سایت جذاب و پویا داشته باشید، باید به طور مرتب محتوای تازه و مرتبط تولید کنید. این همیشه یک فعالیت مهم برای سئو و استراتژی رسانه های دیجیتال بوده است، که امروزه حتی بیشتر بر منحصر به فرد بودن، کیفیت و تعامل نیز تأکید میشود. محتوا، برای سئو یک امر ضروری است و بدون محتوا انجام فرآیند سئو، عملا  غیر ممکن است. در طی چند سال گذشته رابطه میان سئو و محتوا بسیار قوی تر از قبل شده است. البته، سئو هنوز هم به معنای صحیح بودن مشخصات فنی، بهبود تجربه کلی کاربر و افزایش سرعت وب سایت برای عملکرد حداکثر است. با این حال، این استراتژی بازاریابی محتواست که به شما کمک میکند تا رتبه خود را بهبود ببخشید.

امروزه بیشتر شرکتها فواید استفاده از محتوا را برای گسترش وب سایت خود و بهبود آن درک میکنند. به همین دلیل است که آنها به طور فزاینده ای به سمت تولید محتوای منحصر به فرد و با ارزش به اشکال مختلف روی می آورند تا از رقبای اصلی خود متمایز شوند و مخاطبان گسترده تری را به خود جلب کنند. با این حال، تیم های داخلی همیشه برای این کار مناسب نیستند، به همین دلیل برون سپاری خدمات تولید محتوای حرفه ای می تواند به شما در برجسته کردن صفحات کمک کنند.

سفارش تولید محتوا برای سایت
سفارش تولید محتوا برای سایت

بازاریابی محتوا چیست؟

محتوای مفید باید در مرکز اصلی بازاریابی شما باشد؛ بازاریابی سنتی روز به روز کمتر و کمتر می شود و شما به عنوان یک بازاریاب آینده نگر، صاحب کسب و کار، می دانید که باید راه بهتری وجود داشته باشد. بازاریابی محتوا یک رویکرد استراتژیک بازاریابی است که با هدف ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و مداوم برای جذب و حفظ مخاطب کاملاً تعریف شده – و در نهایت، به شما کمک میکند تا به عملکرد سودآور برای بیزینس خود دست یابید.

بازاریابی محتوا توسط مارک های پیشرو نیز مورد استفاده قرار میگیرد.تحقیقات سالانه نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق بازاریابان از بازاریابی محتوا استفاده می کنند. در حقیقت، این توسط بسیاری از سازمانهای برجسته جهان از جمله P&G، مایکروسافت، سیسکو سیستم ها و جان دیر استفاده می شود. همچنین توسط مشاغل کوچک و مغازه های یک نفره در سراسر جهان توسعه و اجرا می شود. چرا؟ به این دلیل که این نوع بازاریابی، جواب میدهد.

به طور خاص، سه دلیل مهم و مزیت برای شرکتهایی که از بازاریابی محتوا استفاده می کنند وجود دارد:

  • افزایش فروش
  • صرفه جویی در هزینه
  • جذب مشتریان بهتری که وفاداری بیشتری داشته باشند

صرف نظر از اینکه از چه نوع تاکتیکی در بازاریابی استفاده می کنید، بازاریابی محتوا باید جزئی از روند شما باشد، نه چیزی جداگانه. محتوای کیفی بخشی از همه اشکال بازاریابی است.

– بازاریابی محتوا جدید است؟
– به یک استراتژی محتوا نیاز دارید؟
– به دنبال برخی از نمونه های بازاریابی محتوا هستید؟
– آیا به مشاوره خاصی برای سازمان خود نیاز دارید؟

برای اطلاع از اینکه چگونه می توانند به شما در رفع چالش های بازاریابی محتوای خود کمک کنند، با گروه مشاوره حرفه ای ما در بروتن، تماس بگیرید.
اگر در هر زمان سؤالی درباره بازاریابی محتوا دارید، دریغ نکنید و از ما سؤال کنید.

سفارش تولید محتوا برای سایت

فرآیند ایجاد محتوا

در زیر پنج مرحله برای اثربخشی و کارآمد تر کردن روند تولید محتوای شما آورده شده است:

  1. ایده پردازی

هر مطلبی که ایجاد می کنید با یک ایده شروع می شود. برای تولید مداوم ایده هایی که به مطالب قدرتمند تبدیل می شوند، باید بدانید که در کجا جستجو کنید. بازاریابی محتوا به معنای ایجاد یک محتوای فوق العاده نیست. سعی کنید مباحث خود را سازماندهی کنید.

2. به اشتراک گذاری دانش 

اشتراک دانش فرآیندی است که برای ترسیم تجربیات شخصی، داستان ها و ایده هایی استفاده می شود که باعث هدایت بهتر شما می شود. این کار با یک سیستم استراتژیک پرسش و پاسخ آغاز می شود و با تخصص و اطلاعات کافی برای پر کردن یک بانک دانش و ساده سازی تولید محتوا به پایان می رسد.

صرف نظر از قالب، ایده یکسان است: از یک سری سؤال استراتژیک استفاده کنید تا اطلاعات، ایده ها، داستان ها و نمونه های خاصی را از رهبران فکر تیم خود استخراج کنید تا از آنها برای محتوا استفاده کنید.

3. ایجاد محتوا

با یک موضوع و بینش های آماده، زمان آن است که در واقع شروع به ایجاد کنیم. از همان ابتدا، به یاد داشته باشید که به personas مخاطبان خود مراجعه کنید. درباره چه چیزی با آنها صحبت شود بهتر است؟ چه چیزی آنها را وادار می کند تا اقدام بعدی را که می خواهید، انجام دهند؟

4- ویرایش محتوا

راهکارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا نویسنده بهتری شوید و روش هایی وجود دارد که می توانید مهارت های ویرایش خود را بالاتر ببرید.اینکه یک محتوا به چعه شکلی ویرایش شود، کاملا سلیقه ای است.

5- انتشار
گام “آخر” در روند ایجاد، انتشار مطالب شما به جهان است. حالا که محتوای شما آماده است، می توانید آنرا به سادگی و با یک دکمه در دسترسی همگان قرار دهید.

 

مشاوره رایگان از طریق واتساپ