09359622346 info at barooten dot com تهران ،خیابان نجات الهی ،کوچه اسدی ،پلاک 6 ،واحد 4
محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019

معرفی پر طرفدارترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019

شبکه‌های اجتماعی یا Social network( سوشال نتورک) راه‌های ارتباطی مجازی هستند که می‌توان ارتباطات فردی، گروهی، تجاری و سازمانی را بدون محدودیت زمانی و مکانی ایجاد کرد، شبکه‌های اجتماعی در بین تمامِ اقشار جامعه محبوب و پرطرفدار هستند و تقریبا می‌توان گفت که هر فردی عضو حداقل یک شبکه اجتماعی است و دلیل این محبوبیت نیز جهانی بودن این شبکه‌ها است که باعث شده برخی نیز از این راه کسب درآمد کنند و کسب‌وکارشان را به واسطه این شبکه‌ها گسترش و رونق دهند. شبکه‌های اجتماعی هر ساله برای جذب کاربر و طرفدار بیشتر تغییراتی را در خود ایجاد می‌کند و به قول معروف آپشن‌هایی را در جهتِ ارتقای کاربرد و کیفیت به خود اضافه می‌کند تا با سایر شبکه‌های اجتماعی رقابت کند، ما در متن زیر محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019 را بیشتر بر مبنا و برحسب تعداد کاربر و عضو معرفی کرده‌ایم و برای کسانی که می‌خواهند حرفه و شغل خود را از این راه معرفی و تبلیغ کنند یا کسانی که بخواهند کسب‌وکار تجاری داشته باشند، مطلب بسیار کارامد و مفیدی است.

 شبکه های اجتماعی
محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019

 معرفی 14 شبکه اجتماعی پرطرفدار که لقب محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019 را به خود اختصاص داده‌اند:

 1. Facebook(فیسیوک): برحسب تعداد کاربر در سال 2019 فیسبوک با بیش از یک و نیم میلیارد کاربر بیشترین تعداد کاربر را به خود اختصاص داد و عنوان مشهورترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019 را ازان خود کرد همچنین مشخص شده که علاوه بر این ویژگی که همه افراد در سراسر جهان می‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند، حدود یک و نیم میلیون نفر نیز از آن برای تبلیغ و معرفی شغل و حرفه خود استفاده کرده‌اند تا کسب‌وکار خود را افزایش دهند.
 2. )Instagramاینستاگرام(: اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب است که روز‌به‌روز بر تعداد کاربران آن افزوده می‌شود و می‌توان گفت به زودی شاهد آن خواهیم بود که هر نفر برای خود در این شبکه یک حساب کاربری داشته باشد، اینستاگرام مکانی است که می‌توان ویدیو و عکس را به دلخواه به اشتراک و معرض دید عموم یا افرادی که خود مایل هستید و مشخص کرده‌اید، گذاشت.
 3. Twitter( توییتر): شاید برایتان عجیب باشد که چرا توییتر با محدودیت‌هایی همچون توانایی درج نهایتاً 280 کارکتر، عنوان سومین شبکه اجتماعی محبوب را کسب کرده است؟ توییتر با درج اخبارهای فوری و همچنین قابلیت درج واکنش‌های فوری و آنی و کاربران و چندین قابلیت دیگر همچون به نمایش گذاشتن اخبار مربوط به انواع ورزش‌ها و بازیکنان آن، سلبریتی‌ها و خبرهای روز سراسر جهان، توانسته است بیش از سیصد میلیون کاربر داشته باشد.
 4. Sina Weibo( سینا ویبو): کشور چین این شبکه اجتماعی را راه‌اندازی کرد و هدف آن رقابت با شبکه اجتماعی توییتر است به همین دلیل تقریبا شبیه به توییتر است و تمام ویژگی‌ها آن را دارد، شباهت زیاد سینا ویبو به توییتر باعث شده تا حدود چهارصد میلیون نفر عضو داشته باشد و در زیرمجموعه محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی 2019 قرار گیرد.
  قدرت جذب شبکه های اجتماعی
  پر طرفدارترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019

   

 5. Reddit( ردیت): ورود به شبکه ردیت نیازی به ایمیل ندارد همچنین کاملا رایگان می‌توانید وارد این شبکه شوید، شبکه اجتماعی ردیت بیش از سیصد میلیون نفر عضو دارد این شبکه به طور کلی دوبخش دارد یک بخش برای اظهار نظر کردن، گپ و گفتوگو است و بخش دیگر آن برای پست کردن مطالب و متن طراحی شده است همچنین ویژگی دیگری که این شبکه دارد این است که هر موضوع یا مطلبی را که بخواهید می‌توانید در این شبکه پیدا کنید چرا که این شبکه خود دارای چندین زیر مجموعه است و این امکان را به کاربر می‌دهد تا کاربر به صورت دلخواه زیر مجموعه یا ساب ردیت مخصوص به خود را داشته باشد.
 6. Linkedin( لینکدین): لینکدین چهارصد میلیون کاربر و طرفدار دارد، این شبکه بیشتر برای یافتن شغل مناسب است زیرا انواع مشاغل و حرفه‌ و صنعت‌ها را می‌توان همراه با اطلاعاتشان در این شبکه یافت، لینکدین یک راه عالی برای برقراری شغل و پیشه افراد با دیگر افراد و مشاغل است.
 7. Snap Chat( اسنپ چت): اسنپ چت یک شبکه اجتماعی جوان پسند است یعنی کاربران آن اغلب جوانان هستند، با عضویت در این شبکه قادر به بازی کردن، گفتگو کردن و برقراری ارتباط با دیگران همچنین به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم یا ویدیو اما به صورت موقت( عکس یا ویدیوی شما پس از قرار گرفتن در این شبکه به طور خودکار بعد از چند ثانیه حذف خواهد شد).
 8. Tumblr( تامبلر): با عضو شدن در این شبکه اجتماعی می‌توانید هر نوع متن، محتوا، تصویر، فیلم و ویدیو را منتشر کنید قادر هستید که صفحه خود را کاملا شخصی کنید و فقط افرادی ار که دلخواه شما هستند مجاز به دیدن پست‌های خود کنید یا به صورت عمومی و همگانی باشد.
 9. Pinterst( پینتر ست): همانند دیگر شبکه‌های اجتماعی با عضویت در پینترست می‌توانید صفحه خودتان را شخصی یا عمومی طراحی کنید، در این شبکه می‌توان تصاویر و فیلم را به نمایش گذاشت، برای حرفه و شغل خود تبلیغ کنید، با دیگر عضوها گپ، گفتگو و اظهار نظر کنید، شبکه اجتماعی پینترست به نوبه خود در بین مردم بسیار محبوب و پرطرفدار است.

 

محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019
تیک تاک

10.  Tik Tok( تیک تاک): این شبکه بسیار پرطرفدار است به طوری که در قبل از ورود به سال 2019 و اوایل سال 2018 بیشترین تعداد دانلود را حتی بیشتر از فیسبوک و اینستا گرام، به خود اختصاص داد و می‌توان موزیک و ویدیوهای کوتاه را در آن منتشر کرد.

11. ASKfm ( اسک اف ام): اسک اف ام مخفف شده اسم انگلیسی آن است و به معنای از من بپرس است و از نام گذاری و اسم آن مشخص است که شبکه‌ای بر مبنای پرسش و پاسخ است به این صورت که افرادی که جزء کاربر این شبکه هستند در صورت دلخواه می‌توانند سوال یا ابهامات خود را در هر زمینه‌ای که باشد مطرح کرده و دیگران به آن پاسخ و نظر دهند این شبکه در سال 2019 بسیار محبوب شد و امنیت بالای این شبکه و اختصاص دادن جایزه از طرف این شبکه به کسانی که بهترین و بیشترین نظر یعنی پاسخ را داده باشند از دلایل این محبوبیت زیاد بشمار می‌روند.

12.Flicklr(فلیکر): با عضویت در این شبکه می‌توانید تصاویر و عکس‌های خود را منتشر کنید، راجع به تصاویر و عکس‌ها اظهار نظر کرد و کامنت گذاشت، فضای سالم و هدیه دادن یک ترابایت فضای رایگان به کاربران از دلایل محبوبیت این شبکه در سال 2019 است.

13.Nextdoor( نکست دور): این شبکه برای کسانی که مشاغل محلی دارند همچون مغازه‌ها و سوپرمارکت‌های محلی، بسیار کارامد و مفید است زیرا فقط کسانی که در اطراف شما زندگی می‌کنند قادر هستند که پست‌های شمار بخوانند، برای ورود به این شبکه باید حتما نام و نشان دقیق خود را ثبت کنید.

14. Tinder( تیندر): این شبکه مخصوص افراد مجرد است و این یکی از مهمترین دلایل برای قرار گرفتن در لیست محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019 بود، این شبکه به افراد این امکان را می‌دهد تا تصاویر دیگران را مشاهد کنند، اظهار نظر کنند و در صورت دلخواه دونفر، هر دو نفر بتوانند با هم گفتگو( چت) کنند.

برای آشنایی با چگونگی استفاده از شبکه های مجازی در رونق کسب و کارتان می توانید با کارشناسان ما در تیم دیجیتال مارکتینگ بروتن  در تماس باشید.

مشاوره رایگان از طریق واتساپ