09359622346 info at barooten dot com تهران ،خیابان نجات الهی ،کوچه اسدی ،پلاک 6 ،واحد 4
خدمات سئو

خدمات سئو SEO / بهینه سازی سایت چیست؟

به طور کلی به فعالیت هایی که در داخل وب سایت و بیرون از وب سایت برای قرار گرفتن کلمات کلیدی وب سایت شما، در صفحات نخست موتورهای جستجو و همچنین حفظ این جایگاه صورت می گیرد؛ خدمات سئو گفته میشود. تمام کسب و کارهایی که وب سایت دارند و در بستر وب فعالیت می کنند به این فرآیند نیاز دارند.  در بروتن افراد ماهر و حرفه ای که در زمینه خدمات سئو فعالیت های زیادی برای کسب و کارهای مختلف انجام داده اند، گرد هم آمده اند تا شما را برای رسیدن به کسب و کار اینترنتی موفق یاری نمایند.

 

خدمات سئو
خدمات بهینه سازی سایت

خدمات سئو برای کسب و کارهای کوچک

با تماس با بروتن می توانید به تجارب افراد حرفه ای در زمینه خدمات SEO برای مشاغل کوچک و راه اندازی و افزایش فروش استارت آپ های کوچک دسترسی داشته باشید. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرایند بهینه سازی محتوای وب سایت است که شامل کلمات کلیدی، تصاویر و متن است. این رتبه بندی، موتور جستجو را بهبود می بخشد و باعث ایجاد حجم و کیفیت ترافیک می شود. با توجه به محبوبیت روزافزون اینترنت و رسانه های اجتماعی، بسیاری از شرکت ها در کشورهایی مانند کانادا بخش قابل توجهی از بودجه بازاریابی خود را بر روی SEO سرمایه گذاری می کنند. بسیاری از شرکت ها در سئو سرمایه گذاری می کنند تا اجازه ندهند که رقبای خود در حضور در رسانه های اجتماعی از آنها پیشی بگیرند.

  • یک وب سایت خوب و مرتب، باعث میشود بازدید کننده زمان طولانی تری در سایت بماند و بازدید صفحه را افزایش میدهد. مطالب مرتبط، خوانندگان را خوشحال کرده و به آنها کمک می کند تا دقیقاً آنچه را که می خواستند پیدا کنند.
  • وب سایت بهینه سازی شده، مشتریان بیشتری را به ارمغان می آورد و در مقایسه با مشاغلی که فاقد آن هستند، سریع رشد میکند. خدمات سئو، مقرون به صرفه برای مشاغل کوچک و یک استراتژی بازاریابی کارآمد است. این امر مشتریانی را جذب میکند که به طور جدی به دنبال یافتن محصول یا خدمات شما هستند. صرف چند ساعت انرژی و مقدار کمی هزینه، خدمات SEO  به ایجاد ترافیک هدفمند به وب سایت شما کمک میکند.
  • وب سایت های بهینه سازی شده ، برای خواندن سریع و آسان هستند و با موبایل یا تبلت سازگارند. خوانندگان، به وب سایت هایی که به راحتی بتوانند در آن بچرخند و مطالعه کنند، جذب میشوند. بازدید کننده هایی که به وب سایت شما می آیند تبدیل به مشتری و مشترک وفادار میشوند.

مشاوره رایگان از طریق واتساپ