09359622346 info at barooten dot com تهران ،خیابان نجات الهی ،کوچه اسدی ،پلاک 6 ،واحد 4
بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس با تیم حرفه ای بروتن

چگونه رتبه سایت وردپرسمان در گوگل بالا ببریم؟

برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس شما نیاز دارید تا مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم را رعایت کنید. برای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو عوامل زیادی را باید کنار یکدیگر با هم داشته باشید تا سایت شما بتواند رتبه خوبی در نتایج بدست آمده در گوگل داشته باشد.

عوامل موثر بر سئو سایت وردپرس

اگر سایت شما با استفاده از cms  وردپرس طراحی و اجرا شده است شما می توانید از افزونه های کمکی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم کمک بگیرید. اما قبل از اینکه وارد مقوله افزونه ها شویم، باید چند نکته مهم را یادآوری کنم. درست است که شما از یک cms  آماده استفاده می کنید. اما این باعث نمی شود که شما به راحتی از سئو داخلی سایت بگذرید و آن را نادیده بگیرید. قبل از هر چیز به این موارد دقت کنید:

تاثیر آدرس های سایت روی سئو

 آدرس ها سایت شما برای مقالات، محصولات، صفحات چگونه است؟ اگر در آدرس دهی سایت خوب عمل نکنید گوگل سایت شما را به درستی ایندکس نخواهد کرد.

تاثیر ساختار و کدهای استفاده شده در سایت بر روی سئو

معمولا طراحان سایت های وردپرسی به این نکته توجه دارند که نحوه طراحی قالب سایت و ساختارهای css  و html  و javascript که در سایت استفاده می کنند، به بهینه ترین حالت ممکن باشد. اما گاهی برای بالا بردن رتبه سایت وردپرسی در گوگل شما نیاز به این دارید که این ساختارها را بهینه تر کنید.

بهینه سازی سایت در گوگل
بهینه سازی سایت در گوگل

بهینه سازی عکس ها در سایت

در بسیاری از سایت های مختلف زمانیکه می خواهیم سایت را آنالیز کنیم، این نکته بسیار مشهود است که عکسهای موجود در سایت بهینه نیست. یعنی حجم عکسها زیاد است. خب این چه تاثیری بر روی سئو و بهینه شدن سایت در گوگل دارد. گاهی در سایت های مختلف شاید دیده باشید، در هنگام بارگزاری سایت عکس ها و بعضی از قسمت های سایت با تاخیر زیادی قابل مشاهده هستند، این امر باعث میشود تا سرعت لود شدن کامل سایت بالا برود.

برای اینکه بتوانیم از این حالت جلوگیری کنیم بهتر است، از عکسهایی در سایت استفاده کنیم که حجم کمتری دارند و به اصطلاح بهینه شده اند. البته افزونه هایی برای بهینه سازی عکسها در سایت طراحی شده اند که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

تاثیر زمان لود شدن سایت روی سئو

زمان لود شدن سایت یکی دیگر از عوامل موثر در بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس است. اگر مدت زمانی که سایت به طور کامل لود میشود زیاد باشد، مطمئن باشید بسیاری از مخاطبان خود را از دست می دهید. این یک عملکرد اثبات شده است. امروزه سرعت در زندگی های روزمره، امر مهمی است، بنابراین مخاطبان اگر با سایتی روبرو شوند که سرعت بارگزاری زیادی دارد، به احتمال خیلی زیاد از ورود به آن سایت امتناع می کنند. به همین علت شما ترافیک زیادی را که توسط مخاطبان ایجاد می شود را به راحتی از دست می دهید.

نکات مهم در بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس

بعد از اینکه شما سایت وردپرسی خود را به درستی آنالیز کردید، و کارهایی که در بالا به آنها اشاره شد را انجام دادید، به اصطلاح شما کارهای سئو داخلی سایت را تمام کردید و سایت از نظر فنی آماده است. در مرحله بعدی نوبت به سئو خارجی سایت است که با هم بررسی خواهیم کرد. اما قبل از پرداختن به سدو خارجی سایت، باید بگویم که اگر سئو داخلی سایت شما به درستی صورت نگیرد، قطعا در بهینه سازی رتبه سایت وردپرسی در گوگل دچار مشکل خواهید شد.

برای اینکه با این مشکلات روبرو نشوید بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. شما می توانید از کارشناسان خبره در گروه بروتن در این زمینه کمک بگیرید تا دچار مشکل نشوید.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس
نکات مهم در سئو

بعد از انجام مراحلی که در گذشته به آن اشاره شد، نوبت عملیات اصلی یعنی سئو خارجی سایت میرسد. اگر می خواهید سایت وردپرسی خود را در نتایج اولیه جستجو در گوگل ببینید، افزونه های جانبی ای برای این کار طراحی شدند که به شما کمک میکنند.

یکی از افزونه های بسیار پرکاربرد و پرطرفدار افزونه یواست (yoast)  است که به شما این امکان را می دهد. این افزونه شامل امکانات زیادی می باشد. اکار با افزونه yoast  هم سخت نیست اگر شما به اصول سئو مسلط باشید.

اصول سئو در سایت وردپرس

برای اینکه سایت وردپرس بهینه شود، شما می توانید بعد از نصب افزونه yoast موارد زیر را انجام دهید. اگر سایت شما یک سایت فروشگاهیاست، در قسمت های مختلف سایت که مربوط به بارگذاری و دسته بندی های محصول است، و همچنین در قسمت برگه و نوشته ها(در همه سایت های وردپرسی)، می توانید این افزونه را مشاهده نمایید. حالا برای اینکه بخواهید افزایش رتبه سایت وردپرسی در گوگل را مشاهده کنید، نیاز است که در قسمت کلمه کلیدی، یک کلمه مناسب، یعنی کلمه هدف را انتخاب کنید.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس
بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس

انتخاب کلمه کلیدی برای سایت وردپرسی

برای اینکه بتوانید کلمه کلیدی مناسب را به درستی انتخاب کنید، نیاز است که باز همه به سراغ رقبای خود بروید و ببینید که روی چه کلماتی می توانید کار کنید. البته انتخاب کلمه کلیدی مناسب کار آسانی نیست. برای اینکه بتوانید کلمه کلیدی مناسب خود را انتخاب کنید، می توانید از کارشناسان ما در بروتن کمک بگیرید.

لینک های داخلی و خارجی در سئو وردپرس

شاید در سایت های مختلفی دیده باشید که در یک نوشته به قسمت های مختلف همان سایت لینک داده شده است. این همان لینک های داخلی است. شما باید تعدادی از این لینک ها در سایت خود ایجاد کنید. بعد از استفاده از لینک های داخلی نوبت به استفاده از لینک های خارجی می رسد. شما برای  بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس نیاز به ایجاد چنین لینک هایی دارید.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس
بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس

بهینه سازی سایت وردپرس

برای اینکه یک سایت وردپرسی بهینه شده در نتایج گوگل داشته باشید، می توانید به کمک گرفتن از کارشناسان بروتن به راحتی به هدف خود برسید، و از رقبای خودتان در این کسب کار عقب نمانید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که سایت شما در نتایج اول گوگل به نمایش دربیاوریم. همکاری با مجموعه هایی همچون گروه صنعتی آتروپات، پدسا، آجیل و خشکبار سیمیشکا و چندین مجموعه معتبر دیگر باعث افتخار تیم بروتن است.

مشاوره رایگان از طریق واتساپ