09359622346 info at barooten dot com تهران ،خیابان نجات الهی ،کوچه اسدی ،پلاک 6 ،واحد 4
طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی حرفه ای با تمامی امکانات

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی امروزه از جمله بهترین اقداماتی است که به صورت آنلان و در جهت افزایش درآمد و گسترش کسب و کارها صورت می گیرد. شما با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی می توانید بدون حد و مرز، کسب و کار خود را گسترش دهید. در عصر کنونی اکثر افراد پیش از رفتن به فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را در گوگل سرچ کرده تا با محدوده قیمت و تنوع محصولات آشنا شوند. بنابراین کیفیت محصولات قرار داده شده در سایت باعث می شود که فرد محصول را از فروشگاه شما خریداری کند به همین دلیل کیفیت محصولات و امتیاز شما در گوگل باعث فروش بیشتر آن ها می گردد.

سایت های طراحی شده معمولا از یک قالب خاصی پیروی می کنند. در قالب وب سایت های فروشگاهی اختصاصی المان هایی وجود دارد که در سایر سایت هایی نظیر سایت های شرکتی، سایت های خبری و … موجود نمی باشد. بنابراین هر فروشگاهی برای سایت های خود طرح و ایده خاصی داشته که این طرح به سلیقه و نظر مشتریان بستگی دارد. در نتیجه این نوع سایت های فروشگاهی به صورت اختصاصی و برای شرکت و فروشگاه خاصی طراحی شده و کاملا منحصر به فرد است که همین ویژگی باعث تفاوت سایت های فروشگاهی با سایر فروشگاه ها می شود.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی
طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

تفاوت سایت های فروشگاهی اختصاصی با سایر سایت ها

اصلی ترین ملاک برای سایت های فروشگاهی رتبه این سایت ها می باشد. بنابراین امروزه تمامی سایت های فروشگاهی اولین اولویت سایت های خود را به افزایش رتبه و امتیاز خود در جستجوگر گوگل اختصاص داده اند. سایت های فروشگاهی اختصاصی به دلیل تفاوت ظاهری ای که با دیگر سایت ها دارد از جذابیت بیشتری برخوردار است. این سایت های فروشگاهی به دلیل رعایت استاندارد در طراحی، می توانند به سرعت جایگاه خاص و ویژه ای را در جستجوگرهای گوگل کسب کنند. بنابراین استفاده از قالب های خاص برای طراحی سایت های فروشگاهی باعث افزایش امتیاز سایت شما در جستجوگرهای گوگل خواهد شد.

در سایت های فروشگاهی اختصاصی به دلیل حجم بالای اطلاعات، باید سرعت لود این محصول بالا بوده تا کاربران به راحتی و به سرعت به محصولات خود دسترسی پیدا نماید. دسته بندی های محصولات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا این دسته بندی ها باعث می شود که کاربران بدون سردرگمی و اتلاف وقت به سراغ محصول مورد نظر خود بروند. سایت های اختصاصی به دلیل مدیریت و پشتیبانی قوی، منوها دارای تعامل خوبی با یکدیگر بوده و به راحتی بخش ها با یکدیگر در تعامل هستند. با توجه به عوامل عنوان شده در بالا، اغلب شرکت ها و صاحبین مشاغل ترجیح می دهند که به جای استفاده از قالب های آماده، سایت های فروشگاهی خود را به صورت اختصاصی طراحی کنند.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی
مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

برای طراحی سایت فروشگاهی ابتدا باید نام و آدرسی مناسب برای سایت خود انتخاب کنید که این نام بهتر است بر اساس نوع محصول و فرشگاه شما تعیین شود. در گام بعدی باید قالب و تمی اختصاصی برای سایت خود طراحی نمایید. طراحی ظاهر سایت بسیار مهم است زیرا ظاهر سایت ها با توجه به نوع خدماتی که در سایت ارائه می شود باید طراحی گردد که این کار نیاز به تخصص و تجربه در این زمینه دارد. پس از طراحی قالب سایت نوبت به کدنویسی سایت ها می رسد که این کار باید توسط افراد متخصص صورت گیرد.

پس از اتمام طراحی سایت ها نوبت به راه اندازی آن می رسد. برای راه اندازی سایت ها نیاز به عکس و متنی جذاب و زیبا می باشد که تاثیر زیادی بر روی سئوی سایت شما خواهد گذاشت. از جمله نیازهای هر سایت فروشگاهی، پشتیبانی از سایت ها شمرده می شود. تولید محتوا یکی از تاثیرگذارترین بخش بر روی سئوی سایت محسوب می شود. متنی جذاب و متناسب با محصولات شما سبب می گردد که امتیاز شما به صورت ویژه ای افزایش یابد که همین امر به افزایش بازدیدکنندگان شما کمک خواهد کرد. عوامل دیگری نظیر متن، ویدئو، ویس و … نیز تاثیر بسیار زیادی بر روی افزایش رتبه شما در جستجوگرهای گوگل خواهد گذاشت.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

قیمت طراحی سایت های فروشگاهی اختصاصی به دلیل طراحی خاص و منحصر به فرد، دارای قیمت بالاتری در مقایسه با سایر سایت ها می باشد. این نوع سایت ها به دلیل عدم استفاده از سایت های آماده و طراحی این قالب ها به صورت اختصاصی و منحصر به فرد، به افراد و وقت بیشتری نیاز داشته که همین امر سبب افزایش قیمت این سایت ها شده است. شرکت بروتن مجموعه ای متشکل از یک تیم متخصص و باتجربه بوده که می تواند با هزینه ای مناسب سایت دلخواه شما را به صورت اختصاصی طراحی نماید.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی
سایت فروشگاهی اختصاصی

مزایای سایت فروشگاهی اختصاصی

سایت های فروشگاهی اختصاصی به دلیل ظاهری زیبا و مناسب با نوع سایت شما کاربر پسند بوده و رتبه سایت را در گوگل افزایش می دهد. طراحی استاندارد این نوع سایت ها باعث می شود که کاربران به راحتی به تمامی منوهای شما دسترسی پیدا کرده و سریع تر سراغ محصولات مورد نظر خود بروند. سایت های فروشگاهی در صورتی که به شکلی صحیح طراحی و مدیریت شوند تاثیر زیادی بر روی میزان فروش شما خواهند گذاشت.

امروزه با توجه به گسترش فروشگاه های اینترنتی، اغلب سایت ها و شرکت ها برای فروش محصولات و ارائه خدمات خود اقدام به راه اندازی سایت های فروشگاهی کرده اند که همین امر باعث رقابتی شدن این سایت ها شده است. کسب و کارهای اینترنتی امروزه یکی از شغل های پردرآمد محسوب می شود و در صورتی که تمامی شرایط و قوانینی در طراحی و پشتیبانی سایت ها رعایت شود، تاثیر زیادی بر روی میزان فروش محصولات شما خواهد گذاشت. در صورت که هنوز برای فروشگاه خود اقدام به طراحی سایت فروشگاهی نکرده اید کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم تخصصی بروتن تماس گرفته تا سایتی اختصاصی و موثر برای شما طراحی نمایند.

مشاوره رایگان از طریق واتساپ