09359622346 info at barooten dot com تهران ،خیابان نجات الهی ،کوچه اسدی ،پلاک 6 ،واحد 4
شرکت طراحی سایت فروشگاهی

شرکت طراحی سایت فروشگاهی با تجربه کاری و هزینه مناسب

امروزه تنوع زیاد ایجاد شده در انواع کسب و کار ها و همچنین افزایش یافتن این تنوع و فضای رقابتی روز افزون در بازار سبب شده تا افراد برای دستیابی به این حجم از مخاطبین نیاز به روش های تبلیغاتی گسترده ای برای کسب و کار خود پیدا کنند. بنابراین یکی از محبوب ترین راه های تبلیغ کسب و کار خود به مشتریان و جذب آنها، طراحی سایت فروشگاهی است که مزایای فراوانی برای شما خواهد داشت. چرا که یکی از موثر ترین و بهینه ترین راهکار ها طراحی سایت فروشگاهی برای فروش انواع کالا های مصرفی و زینتی به کاربران است. داشتن یک وب سایت فروشگاهی برای کسب و کار شما پر اهمیت و در عین حال ضروری است. از اینرو صاحبین کسب و کارها به درصدد یافتن یک شرکت طراحی سایت فروشگاهی مجرب خواهند بود.

خوشبختانه امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مخصوصا گسترش استفاده از خدمات آنلاین در میان مردم جوامع، جهت به موفقیت رسیدن نیاز است که در فضای اینترنت فعالیتی تاثیرگذار داشته باشید. اگر شما در هر زمینه ای از کسب و کار ها فعالیت می کنید، جهت اینکه فروش آنلاین و معرفی کالا و ارائه خدمات به صورت بهترین شکل داشته باشید، نیاز به طراحی وب سایت اختصاصی دارید.

امروزه با توجه به گسترش استفاده از خدمات آنلاین در میان مردم، برای به موفقیت رسیدن نیاز است که در فضای اینترنت فعالیتی تاثیرگذار داشته باشید. از همین رو اخیرا با پیشرفت در زمینه فناوری و تکنولوژی های بروز و هوشمند همچون تلفن های همراه که قابلیت های فراوانی دارند و مانند یک کامپیوتر کارایی خاص خود را دارند و گرایش مردم به سمت استفاده از تلفن های هوشمند که در دست هر فردی اعم از کوچک و بزرگ قرار گرفته است. به همین دلیل شما برای پیشرفت کسب و کار خود علاوه بر طراحی سایت فروشگاهی می توانید، یک اپلیکیشن برای راحتی کاربران و در عین حال رضایت بیشتر مشتریان در ارائه خدمات شما یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب می شود.

شرکت طراحی سایت فروشگاهی
شرکت طراحی سایت فروشگاهی

یک شرکت طراحی سایت فروشگاهی موفق چه مشخصه هایی دارد؟

هنگامی که شما یک وب سایت فروشگاهی طراحی و سپس آن را  بارگذاری میکنید، باید اول خود تان را در جای مشتری قرار دهید تا تمامی نیاز ها و انتظارات وی برطرف گردد. از مشخصه و ویژگی های یک شرکت طراحی سایت فروشگاهی موفق در همه زمینه ها است که شامل؛ سادگی استفاده از وب سایت، پیشنهادات تخفیفی، ارایه توضیحات کافی برای محصولات، مشاوره آنلاین با مشتریان و یکی دیگر از ویژگی های مهم سریع در بالا آمدن سایت است.

از جمله امکاناتی که برای طراحی وب سایت فروشگاهی مورد نیاز است، چیست؟

امروزه اگر شما به طراحی وب سایت فروشگاهی خود اهمیت بسیاری دهید، قاعدتا مشتریان زیادی به کسب و کار خود جلب خواهید کرد. بنابراین امکانات و ویژگی های سایت فروشگاهی بر روی تصمیمات مشتریان تاثیر زیادی داشته و آنها را به مشتریان وفادار سایت شما تبدیل می کند. و این امکانات به صورت کلی شامل موارد زیر می شود:

 • دسته‌بندی محصولات مختلف.
 • اطلاع دادن به مشتریان از خرید یک محصول و موجود بودن آن از طریق ایمیل به مشتریان.
 • داشتن قابلیت اتصال به درگاه پرداخت بانکی.
 • داشتن قابلیت ثبت نظرات مشتریان.
 • پشتیبانی و گفتگو به صورت آنلاین.
 • قابلیت فیلتر محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه مشتریان.
 • سیستم سبد خرید محصولات.
 • قابلیت مقایسه کالا ها با یکدیگر.
شرکت طراحی سایت فروشگاهی
شرکت طراحی سایت فروشگاهی
 • امکان سیستم b2b
 • روش های خرید و ارسال.
 • قابلیت مدیریت سفارش ها و پرداختی ها.
 • لیست علاقمندی ها.
 • حساب مجازی.
 • برنامه چاپ کردن ب هر صورت خودکار سفارشات.
 • مرتب کردن سفارشات محصولات با استفاده از برنامه حسابداری و انبار داری.
 • مدیریت نمودن واحد های پولی.
 • قابلیت درج قیمت متفاوت برای محصول خاص مشتریان.
 • در نهایت، امکان اعمال تحقیقات برای مشتریان ویژه تان!

از جمله روش های پرداخت در وب سایت فروشگاهی چه مواردی است؟

معمولا در وب سایت های فروشگاهی پرداخت ها به دو صورت زیر است :

 • پرداخت وجه به صورت اینترنتی:

این روش از پرداخت که چند سالی است در کشور ما در بین مردم جا افتاده و مرسوم شده است و مزایای مثبتی هم برای خریداران و هم فروشندگان دارد و اغلب فروشگاه های معروف و اینترنتی بدلیل فروش بسیار بالا فقط روش پرداخت آنلاین موجود است.  لذا در روش پرداخت آنلاین اول به صورت آنلاین فاکتور خرید را پرداخت می نمایید و پس از آن کالا برای شما ارسال خواهد شد.

 • پرداخت وجه درب منزل:

یکی دیگر از روش های رایج و با رضایت خاطر از سوی مشتریان روش پرداخت در محل است که کلاهبرداری اینترنتی و اعتماد نکردن مشتریان از دلایل پیش و پا افتاده آن است. چون این روش جرائم اینترنتی را کاهش می دهد. بنابراین همانطور که می‌دانید، بعد از ثبت سفارش و تحویل کالا در مکان مورد نظر، هزینه آن پرداخت می شود.

ویژگی های منحصر به فرد در طراحی وب سایت فروشگاهی چیست؟

  جلب اعتماد و اطمینان مشتریان:

هنگامی که شما یک وب سایت فروشگاهی طراحی و راه اندازی نمودید، بایستی برای پیشرفت کردن در کسب و کار خود و افزایش فروش تان بسیار ضروری است تا اعتماد مشتریان تان بدست آورید و این امر هم با ارائه خدمات آنلاین بی نظیر و به موقع مشتریان و بسیاری کار های دیگر که به چند مورد آنها در ادامه اشاره خواهیم کرد، صورت می گیرد.

بنابراین زمانی که کسب و کار شما رونق گرفت و برند تجارب شما بر سرزبان ها افتاد و مردم ان را شناختند شما با عرضه محصولات جدید و همچنین با تکیه بر رزومه خوب تان، می توانید به راحتی روز به روز فروش خود را بالا ببرید و از استقبال بسیار فراوان مشتریان تان رضایت مند شوید! پس چه بهتر است برای رضایت بیشتر و جلب اعتماد مشتریان تان و همچنین افزایش امنیت سایت فروشگاهی خود برای حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان از درگاه اس اس پی بهره ببرید.

 

شرکت طراحی سایت فروشگاهی
شرکت طراحی سایت فروشگاهی

دسترسی بسیار آسان و در عین حال ساده کاربران به محصولات شما:

اگر شما قصد دارید که وب سایت فروشگاهی طراحی کنید باید خود را جای مشتریان ارجمند خود قرار دهید و یک فروشگاه  آنلاین یا دسترسی ساده و در عین حال کاربری طراحی نمایید. به عنوان مثال شما فرض نمایید که مشتریان یک وب سایت فروشگاهی در استفاده از آن سردرگم باشند و نتوانند به محتوای آن سایت دسترسی پیدا کنند، در نتیجه همین مشکلات بر مخاطب تاثیرات منفی از فروشگاه خواهد داشت و ریزش مخاطب در آن وب سایت بشتر خواهد شد! پس چه بهتر است براساس ساختار استاندارد یک شرکت فروشگاهی سیستم جستجو محتوا و دسته بندی کالا طراحی شده باشد تل موجب نارضایتی مشتریان نشود.

فعال سازی قابلیت نظرات کاربران:

یکی دیگر از قابلیت هایی که در طراحی وب سایت فروشگاهی اهمیت بسزایی خواهد داشت، فعال کردن بخش نظرات مشتریان شما است! چون شما از طریق این بخش می توانید رضایت مشتریان محصولات خود را بینید و آنها را بسنجید که آیا رضایت داشته‌ اند یا خیر، تا آن محصولات را دوباره در وب سایت تان را بارگذاری کنید یا از فروش آن خودداری کنید. چرا که این عمل می تواند جلوی زیان و ضرر به کسب و کار شما را تا حدی بگیرد. بنابراین بهتر است از قابلیت نظر سنجی در خصوص محبوبیت یک محصول نیز استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی انواع سایت، سئو و ساخت اپلیکیشن می توانید با ما در تماس باشید. کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت فروشگاهی بروتن بی صبرانه منتظر پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند.

مشاوره رایگان از طریق واتساپ