09359622346 info at barooten dot com تهران ،خیابان نجات الهی ،کوچه اسدی ،پلاک 6 ،واحد 4
طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت و اپلیکیشن چه اهمیتی در کسب و کار شما دارد؟

طراحی سایت و اپلیکیشن چه اهمیتی در کسب و کار شما دارد؟

در گذشته برای گسترش کسب و کار و معرفی محصولات از روش های مختلفی مانند تبلیغات دهان به دهان، چاپ در روزنامه، تبلیغات تلویزیونی و … استفاده می شد ولی امروزه با گسترش علم و روی کارآمدن اینترنت، تبلیغات، شکل تازه ای به خود گرفته است. طراحی سایت و اپلیکیشن امروزه یکی از بهترین راه های تبلیغات و گسترش کسب و کار محسوب می شود. دنیای مارکتینگ، امروزه کمک بسیار زیادی به مشاغل کرده و کسب و کارها را گسترش داده است.

تبلیغات در دنیای مجازی که به مارکتینگ معروف است در عصر کنونی به قدری گسترده و حائز اهمیت شده که کلاس های گوناگونی نیز در این زمینه وجود دارد که به شما یک سری اصول و قوانین از جمله اصول سئو که در واقع همان بهینه سازی سایت جهت موتورهای گوگل محسوب می شود را آموزش می دهد که یکی از مهم ترین اصول، برای گسترش کسب و کارها به حساب می آید. شما با رعایت این اصول می توانید سایت فروشگاهی و اپلیکیشن خود را در اولین صفحات گوگل به نمایش گذاشته و درآمدزایی نمایید.

طراحی سایت و اپلیکیشن
اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن ها

در ابتدا لازم می دانم که شما را با اپلیکیشن ها به صورت تخصصی آشنا کنم. همان طور که می دانید اپلیکیشن ها نرم افزارهایی هستند که بر روی رایانه ها و گوشی های همراه نصب می شوند و حتی بدون این که خود شخص متوجه باشد باعث گسترش کسب و کار و معروفیت شرکت و برند شما می گردد. برای طراحی اپلیکیشن ها، تیم و گروهی متخصص در حال فعالیتند که با همکاری ای که این تیم با یکدیگر انجام می دهند، نتیجه مطلوب مشتری به دست می آید. شرکت مارکتینگ و طراحی اپلیکیشن بروتن دارای برنامه نویسانی کاملا حرفه ای و متخصص است و با طراحی اپلیکیشن هایی پرکاربرد با ظاهری شیک و زیبا، کمک شایانی به گسترش کسب و کار و معروفیت شرکت و محصولات شما خواهند کرد.

با روی کار آمدن اپلیکیشن ها یا همان نرم افزارهای نصب شده بر روی گوشی و رایانه، کارها آسان تر شد تا حدی که افراد از خرید محصول و پرداخت قبوض گرفته تا سفارش غذا را با استفاده از این اپلیکیشن ها انجام می دهند که این خود باعث صرفه جویی در زمان نیز می شود. اپلیکیشن ها علاوه بر مزایایی که برای کاربران دارند، برای صاحبین مشاغل نیز بسیار مفید و سودآور هستند. به همین دلیل امروزه نرم افزارهای بسیاری طراحی شده و بسیاری از مشاغل به صورت اینترنتی و آنلاین در حال فعالیت می باشند.

طراحی سایت و اپلیکیشن
وب سایت

وب سایت ها

با توجه به عصر ارتباطات و گسترش تکنولوژی، شرکت های کوچک و بزرگ توانسته اند از طریق وب سایت ها کسب و کارهای خود را گسترش داده و میزان درآمد خود را افزایش دهند. در واقع دنیای مارکتینگ حکم تبلیغات محیطی از جمله نصب بیلبورد و بنر را دارند که امروزه در حال کم رنگ شدن هستند. وب سایت ها نه تنها برای صاحبین مشاغل، بلکه برای کاربران نیز بسیار مفید هستند؛ بدین صورت که به راحتی و بدون صرف وقت در ترافیک و فروشگاه ها می توانند محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین مشاهده کرده و درصورت تمایل، خریداری نمایند.

راه اندازری سایت ها نیاز به تخصص و تجربه دارد تا شما بتوانید در این عرصه موفق بوده و درآمدزایی کنید. برای این کار باید با قوانین گوگل که با نام سئو شناخته می شود آشنایی داشته باشید. برای نتیجه بهتر و سریع تر و افزایش درآمد سایت های خود، بهترین گزینه کمک گرفتن از افرادی متخصص و باتجربه در این زمینه می باشد. بروتن دارای تیمی متخصص متشکل از طراحان و برنامه نویسانی است که تسلط کافی بر روی طراحی سایت و قوانین سئو دارند و با رعایت این قوانین می توانند امتیاز سایت شما را در گوگل بالا برده و در نتیجه باعث معروفیت محصول شما و افزایش درآمد شما شوند.

طراحی سایت و اپلیکیشن
طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت بهتر است یا اپلیکیشن؟

از جمله سوالاتی که همواره کاربران از ما می پرسند این است که طراحی سایت بازدهی بیشتری دارد یا طراحی اپلیکیشن؟ در جواب این سوال باید به شما بگوییم که سایت ها و اپلیکیشن ها هر کدام به صورت خاص و جداگانه می توانند بر روی کسب و کارهای شما تاثیر گذار باشند از این رو برای این که درآمد خود را در مدت کوتاهی، افزایش دهید و محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید، بهتر است که از طراحی سایت و اپلیکیشن به صورت همزمان استفاده نمایید. برای این کار می توانید از تیم بروتن کمک بگیرید تا شما را در پیشبرد اهدافتان یاری کنند.

قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن

سایت ها و اپلیکیشن ها انواع مختلفی دارند به همین دلیل نمی توان برای آن ها قیمت ثابتی در نظر گرفت. برای برآورد قیمت سایت ها و اپلیکیشن ها، معیارهای زیادی وجود دارد که یکی از آن ها طراحی ظاهر سایت ها و اپلیکیشن ها است. همان طور که می دانید سایت ها و اپلیکیشن ها هر کدام دارای نما و ظاهری متفاوت است که این کار توسط گرافیستان متخصص و ایده پرداز طراحی می گردد که این طراحی ها باید به گونه ای بوده که علاوه بر سادگی، مخاطب پسند نیز باشد. از دیگر ملاک های قیمت گذاری طراحی های سایت ها و اپلیکیشن ها می توان به تعداد منوها و گزینه های آن اشاره کرد. هر چه تعداد منوهای سایت و اپلیکیشن ها افزایش یابد به همان میزان نیز کار بیشتری نیاز داشته و در نتیجه قیمت آن افزایش می یابد.

طراحی سایت و اپلیکیشن
هزینه طراحی سایت

لازم به ذکر است که طراحی سایت و اپلیکیشن ها به تنهایی باعث درآمدزایی و گسترش کسب و کار نشده و پشتیبانی از آن ها امری بسیار حائز اهمیت است. شما برای این که کسب و کار خود را گسترش دهید ابتدا باید سایت و اپلیکیشن خود را به کاربران معرفی کنید. برای این کار نیاز به داشتن اطلاعاتی در خصوص امتیازات گوگل که به قوانین سئو معروف هستند، دارید. برای این کار به علم و تخصص زیادی نیاز است به همین دلیل باید این کار را به افراد ماهر و باتجربه بسپارید. در صورتی که قصد گسترش کسب و کار خود را دارید تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مشاوره رایگان از طریق واتساپ