تولید محتوا

تولید محتوا یا بازاریابی محتوا چیست؟

تولید محتوا یا همان Content Creation یکی ار دغدغه های اساسی در حوزه کسب و کار آنلاین می باشد.تولیدمحتوا به اشکال مختلفی چون گفتار،نوشتار و تصاویر و فیلم در اختیار مخاطبان شما قرار می گیرد.

با پیچیده تر شدن الگوریتم های گوگل ، دیگر هیچ راهی برای بودن در رتبه بالای گوگل نیست.جز تولید محتوا با کیفیت و کارآمد و به روز برای کاربران سایت .تولید محتوا می بایست برای ربات های موتور های جستجو هم بهینه سازی شود.

متخصصان ما در تیم بروتن با تولید محتوا به صورت تخصصی و بهینه برای سایت شما ، با بهترین قیمت ، به رشد شما در شبکه اینترنت کمک خواهند کرد.

 

چرا محتوا مهم است؟

تولید محتوا به صورت ارزشمند به صاحبان کار و سرمایه کمک خواهد کرد تا مشتریان و مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب نمایند.شما با ایجاد اطلاعات رایگان و سودمند برای مخاطبان خود سعی در جذب مشتریان بالقوه و حفظ مشتریان قدیمی در سایت خود خواهید نمود.

محتوا می بایست برای مخاطب جذاب و با کیفیت تولید شود.محتوا باعث انتقال اطلاعات و تجارب می گردد.یکی از روش های جذب مخاطب به سایت تولید محتوای جذاب و در عین حال مطابق با اصول سئو می باشد.

شاید جالب باشد بدانید که 61% خرید آنلاین نتیجه مستقیم مشتری در حال خواندن یک وبلاگ است.محتوا باعث افزایش کسب و کار میگردد.لذا بهتر است با استراتژی مناسب اقدام به تولید و تهیه محتوا نمایید.

محتوای مناسب سکوی پرشی است که شما را در کسب و کارتان چندین قدم به جلو خواهد انداخت.

تولید-محتوا-استاندارد

پرسش های متداول

یکی از آیتم های اصلی در تهیه محتوا که از نظر موتورهای جستجوی گوگل هم بسیار حائز اهمیت است یونیک بودن محتواست.

شما می توانید بر حسب محتوای سایت خود به منابع زبان انگلیسی معتبر سر بزنید و با ترجمه و بازنویسی مطالب آن به زبان اصلی سایت محتوای مناسب را تهیه نمایید

  • تولید محتوای مناسب باعث افزایش ترافیک سایت و بیشتر شدن تعداد مشتریان می گردد.
  • شما با نوشتن توصیفات عالی از محصول و خدمات خود می توانید مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید.
  •  از طریق توصیف و شناخت در افراد نسبت به یک برند میتوانید برای آن برند اعتبار کسب نمایید.
  • محتواهایی که یونیک و عالی باشند مورد توجه گوگل قرار می گیرند و شما بدون پرداخت هزینه ای به میلیون ها مشتری معرفی می شوید.از اینرو پرداختن به سئو در بازاریابی محتوا بسیار مهم می باشد.

مشتریان دوست داشتنی ما

برای مشاوره رایگان محتواسازی با ما تماس بگیرید