مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار اینترنتی در نظر دارد تا با مشتریان در استراتژی ، برنامه ریزی و حل مساله تعامل نماید و کمک میکند تا مهارت های کسب و کار و دانش مشتریان خود را افزایش دهد.

این موضوعات از طراحی یک مدل کسب و کار تا تعیین کردن تکنیک های بازریابی و نحوه استفاده از آن ها را شامل می شود.

کسب و کارها در ابتدا یا در میانه راه ممکن است با مسائلی برخورد کنند که نیاز به مشاوره کسب و کار داشته باشند.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی فقط طراحی و ساخت یک سایت برای محصول و خدمات نیست.و برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پولساز بهتر است با مشاوره کسب و کار اینترنتی موثر به اجرای ایداه خود سرعت بیشتری دهید.

شرکت بروتن با تجربه 10 ساله خود در زمینه کسب و کار های اینترنتی در کنار شما خواهد بود.با مشورت کردن با یک مشاوره خوب می توانید فرآیند موفقیت کاری خود را تسریع نمایید.

مشاوره کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی چیست ؟

زمانی که شما از مهارت، دانش و خلاقیت خود در اینترنت به منظور کسب درآمد و در جهت تامین نیازهای افراد جامعه استفاده نمایید در واقع اقدام به کسب و کار اینترنتی نموده اید.

شما می بایست برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی پول ساز با نگاهی سیستمی و به کارگیری تکنولوژی مناسب حرکت نمایید.

در کسب و کار اینترنتی در واقع شما از یک بیزینس ندل جدید استفاده می کنید و روش ارائه کالا و خدمات شما متفاوت است. 

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز بهتر است در گام نخست انواع کسب و کار اینترنتی را بشناسید.سپس با خلق ایده و کسب مهارت در زمینه کسب و کار اینترنتی می توانید به راه اندازی، توسعه و مدیریت کسب و کار اینترنتی خود بپردازید.

 

انواع کسب و کار اینترنتی

با یک برنامه ریزی خوب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی دیگر نیازی به کار کردن برای دیگران ندارید.

اینترنت فضای بسیار مناسبی برای درآمدزایی است زیرا افراد بسیاری ساعت های زیادی را درطول روز با اشکال مختلف در اینترنت چرخ میزنند.

چندین روش گوناگون درآمد از اینترنت وجود دارد:

  • فروش محصولات فیزیکی
  • فروش محصولات آموزشی 
  • اجرای پروژه از طریق فریلنسینگ
  • ارائه خدمات و مشاوره 
  • فروش تبلیغات 
  • فروش محصولات دیگران 

حال با دانستن این موضوع که چقدر فرصت در اینترنت برای شما وجود دارد می توانید برای مشاوره کسب و کار اینترنتی با متخصصین در گروه بروتن تماس حاصل فرمایید.

 

انواع کسب و کار اینترنتی
تولید-محتوا-استاندارد

چرا کسب و کار اینترنتی ؟

کسب و کار اینترنتی به شما این امکان را می دهد که بدون حضور در محل کار و تنها با صرف چند ساعت کار روزانه درآمدی چندین برابر کارمندان با حقوق ثابت داشته باشید .

می توانید در حالی که در مسافرت هستید پیامک های واریز به حسابتان را که از طریق خرید آنلاین صورت گرفته است را بررسی کنید .

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی الزاما نیاز به یک ایده ی خاص ندارید و بهتر است با کسب شناخت کافی در رابطه با کسب و کار اینترنتی یک بیزینس مدل طراحی کنید.

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به مهارت در زمینه بازاریابی اینترنتی، سئو، تکنیک های افزایش فروش سایت، تولید محتوای تخصصی و جذاب برای کاربران و ارائه مزیت رقابتی ارزشمند خواهید داشت.

لذا می توانید با تکیه بر مهارت اعضا و با مشاوره کسب و کار اینترنتی تیم بروتن قدم های هدفمند و رو به جلو را با سرعتی بیشتر بردارید .

سوالات متداول

انتخاب یک مشاور با تجربه بسیار در کار شما موثر است.اما علاوه بر تجربه می بایست دانش و مهارت لازم در زمینه علم بازاریابی را نیز داشته باشد.

امروزه روش های نوینی در بازاریابی به وجود آمده اند و مشاور شما باید با تکنیک های جدید و به روز آشنا باشد.

دسترسی مشاور به شما و اینکه انگیزه پیشرفت و خدمت رسانی به کارآفرینان را ارتقائ دهد از اهمیت بالایی برخوردار است.

ما در تیم بروتن به خدمت رسانی و ارتقای سطح برند شما می اندیشیم.

یک مشاور کسب و کار می بایست به فرهنگ و شرایط بازار آشنایی داشته باشد و بتواند نیاز مشتریان را تشخیص دهد. رازداری  و بیان انتقادات سازنده و کاربرد ی می تواند از موارد مهم در انتخاب یک مشاوره کسب و کار باشد.

در صورتی می توانید صاحب یک کسب و کار موفق شوید که سخت کوشی و ایثار زیادی از خود نشان دهید.به طور کلی برخی از افراد یک سری ویژگی های شخصیتی یک کارآفرین موفق را دارند.برای شروع کاری را انجام دهید که در آن تجربه دارید.هدف گزاری کنید و هدف از شروع یک بیزینس را روشن و مشخص نمایید.

مشتریان خود را بشناسید.در کنار خود یک مربی و مشاور خوب را همراه کنید.

به دنبال شرکای استراتژیک باشید و مخارج خود را محدود نمایید.خدمات خوب ارائه دهید و به دنبال فرصت های رشد باشید.

نظرات مشتریان دوست داشتنی ما

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید