سئوی سایت چیست ؟

سئوی سایت یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو گر یکی از بهترین شیوه های دیجیتال مارکتینگ است که برای ارتقاء عملکرد و افزایش بازدیدکنندگان سایت شما بر اساس الگوریتم های گوگل انجام می شود.

سئو (SEO) مخفف Search Engine Optimization می باشد که ترجمه آن به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو است.افرادی که در فضای آنلاین فعالیت دارند تا حدودی با برخی از فاکتورهای تاثیرگزار در سئوی سایت آشنا هستند.

فاکتورهای مهمی در سئوی سایت شما تاثیرگزار خواهند بود .از جمله این عوامل می توان به محتوا و کلمات کلیدی که در محتوا مورد استفاده قرار می گیرند اشاره کرد.

در واقع شما با انتخاب و اجرای استراژی های تولید محتوا و طراحی سایت و اجرایی کردن الگوریتم های گوگل تلاش می کنید تا رتبه بهتری را در نتایج جستجوی گوگل به دست آورید و از سویی دیگر تعداد بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید.

داشتن ابزار مناسب برای یک کار خاص و زمانبر همچون SEO بسیار مهم است.با کمک تیم بروتن می توانید علاوه بر تحلیل سایت خود از متخصصین سئو برای دریافت راهکارهای مناسب بهره مند شوید.

برای انجام درست فرآیند سئو مهمم است که شما به طور مداوم یاد بگیرید و به اطلاعات و تاکتیک های قدیم تکیه نکنید.

سئوی سایت

     سئو یک فرآیند پویاست

شما باید به طور مستمر پیگیر مخاطبین خود باشید و نحوه رفتار و آنچه را که می خواهند زیر نظر داشته باشید .پیشرفت های تکنولوژیکی و تغییرات الگوریتم های گوگل را می بایست پیگیری کنید .

 شما باید وب سایت خود را به نفع کاربران خود بسازید و هرگونه بهینه سازی باید در جهت بهبود تجربه کاربر باشد. یکی از آن کاربران یک موتور جستجو است که به کاربران دیگر کمک می کند مطالب شما را کشف کند. بهینه سازی موتور جستجو در مورد کمک به موتورهای جستجو در درک و ارائه محتوا است.

می توانید با صرفه جویی در وقت خود، اجازه دهید متخصصین ما در تیم بروتن با شناخت و پیگیری تمامی تاکتیک ها یک تجربه عالی و منجر به درآمد را با کیفیت وب بهبود ببخشند.

                                                                         مشتریان در جستجوی بهترین خدمات و محصولات هستند .

 

برای افزایش دید وب سایتتان در نتایج جستجوی گوگل ، شما باید سه جزء اصلی را درک کنید:

  • مردم چه نوع محتوایی می خواهند یا نیاز دارند؟
  • موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟
  • وب سایت خود را چگونه و به صورت درست ترویج و بهینه سازی کنید؟ 

مزایای سئو

با هزینه ای که برای سئو انجام میدهید ، هم برند خود را در بستر وب میسازید و هم خیل عظیم کاربران را به سمت خود جذب میکنید.
شما فقط پاسخگوی تماس ها و سفارشات باشید، مشتری با ما 🙂

80 %

بازدید کننده منحصر به فرد

60 %

مشتریان هدف

40 %

فروش بیشتر

پرسش های متداول

برآورد هزینه و مدت زمان انجام پروژه سئو با توجه به عوامل گوناگونی متفاوت است. تنها پس از بررسی وضعیت فعلی سایت، رقبای حاضر در نتایج جستجو و خواسته‌های کارفرما، قابل بررسی و اندازه گیری می باشد.

 پس از کسب رتبه دلخواه و اتمام پروژه سئو ،فاز جدیدی از کار کهدر واقع حفظ رتبه در صفحات گوگل است آغاز می شود که نیازمند صرف زمان و برنامه‌ریزی مداوم می باشد.

شما می توانید طی قرارداد جدیدی با مضمون نگهداری و حفظ رتبه جایگاه کنونی به متخصصین ما در تیم بروتن واگذار کنید.

از کجا شروع کنیم

Search-Engine-Optimization 1

تماس با کارشناسان ما

آنالیز-سایت-شما 2

آنالیز سایت شما

طراحی-کمپین-سئو 3

طراحی کمپین سئو

اجرای-کمپین 4

اجرای کمپین

نمونه کارها

سیمیشکا
شرکت پدسا
a1malagaautodismantlers

برای مشاوره رایگان و آنالیزسایت شما با ما تماس بگیرید