شبکه های اجتماعی

چرا شبکه های اجتماعی؟

شبکه های اجتماعی امروزه بخش مهمی از زندگی روزمره برخی از ما شده اند.با دوستان خود در ارتباط هستیم و مطالب و عکس های دلخواهمان را به اشتراک می گزاریم.شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی برای صاحبین برندها هستند تا به شکلی دوستانه با مشتریان خود در ارتباط باشند.

مخاطبان شما بیشتر از همه در شبکه های اجتماعی حضور دارند.ما بهترین نکات بازاریابی رسانه های اجتماعی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

شبکه-های-اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی چیست؟

بازاریابی رسانه های اجتماعی یا (SMM)، یک نوع از بازاریابی اینترنتی است که شامل ایجاد و به اشتراک گذاری محتوا در شبکه های رسانه های اجتماعی برای دستیابی به اهداف بازاریابی و تبلیغاتی شما می شود. بازاریابی رسانه های اجتماعی شامل فعالیت هایی مانند نوشتن متن و به روز رسانی تصویر، فیلم ها و سایر محتویاتی است که مخاطبان را هدایت می کند و همچنین پرداخت می شود. بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند با تعدادی از اهداف، مانند: افزایش ترافیک وب سایت، تبدیل ساختمانها، بالا بردن آگاهی نام تجاری، ایجاد یک هویت نام تجاری و نام تجاری مثبت، بهبود ارتباطات و تعامل با مخاطبان اصلی به شما برای رسیدن به اهداف بازاریابی کمک کند.

بر اساس گزارشات منتشره در ژانویه 2018 از میان 23 شبکه اجتماعی فیسبوک، یوتیوب و واتساپ از لحاظ تعداد کاربران رتبه های نخست تا سوم را در اختیار دارند. محبوبترین شبکه های اجتماعی در ایران

شبکه-های-اجتماعی-اینستاگرام

اینستاگرام

تلگرام

تلگرام

واتساپ

واتساپ

لینکدین

لینکدین

پرسش های متداول

حضور در شبکه های اجتماعی برای هر برندی ضروری است.با این حال استفاده نادرست از این شبکه های نیز می تواند منجر به از دست دادن مشتریان شود.

  • بهتر است برای مشتری ارزش ایجاد کنید نه صرفا تبلیغات محصول.
  • از افراد تاثیرگزار در شبکه های اجتماعی برای پیشرفت خود استفاده کنید.
  • مطالب خود را به صورت مستمر و پیوسته قرار دهید.
  • به مشکلات و شکایات رسیدگی کنید.

 

 شما امکان ساخت یک صفحه اختصاصی برای سایت یا شرکت خود در شبکه های اجتماعی را دارید.

از طریق شبکه های مجازی می توانید مشتریان خود را به محصول و خدمات خود وفادار نگه دارید.

ارتباط بهتر و نزدیکتری با مشتریان و سلیقه شان پیدا خواهید کرد.

تقریا نیمی از جمعیت جهان از اینترنت و فضای مجازی استفاده می کنند.

با حضور در شبکه های اجتماعی هزینه های کسب و کار خود را کاهش دهید.زیرا از بودجه های سنگین تبلیغاتی و برندینک در رسانه های چاپی و جمعی خبری نیست.

مشتریان دوست داشتنی ما

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید