طراحی وب سایت

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت ؛ یا همان  Web Design، به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای فروش محصول، ارائه خدمات یا اطلاع رسانی است.

طراحی وب سایت شامل بسیاری از مهارت ها برای لایه سازی صفحات وب،تولید محتوا،بهینه سازی موتورهای جستجو و طراحی گرافیکی می باشد.شما زمانی می توانید در صفحه اول گوگل دیده شوید که تمام اصول فنی و ظاهری را برای طراحی وب سایت خود  رعایت کنید.

وب سایت فروشگاهی

امروزه با رشد فرهنگ خرید اینترنتی، طراحی وب سایت یکی از ابتدایی ترین و اصلی ترین الویت های هر کسب و کاری است ، شما به راحتی می توانید خدمات و کالای خود را در بستر وب بفروشید. تیم بروتن با سابقه درخشان طراحی فروشگاه اینترنتی در کنار شماست .

کافی است با ما تماس بگیرید تا ضمن دریافت یک مشاوره رایگان ، صاحب یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای مانند سایت های معروف گردید.

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

وب سایت شرکتی

در دنیای مدرن امروزی ، داشتن یک وب سایت برای کسب و کار ها ضروری گشته و مدیران ارشد کسب و کار با قراردادن خدمات و کالای خود در سایت ، با مشتریان خود راحت تر ارتباط برقرار می کنند.

با طراحی وب سایت برای کسب و کار خود و بهینه سازی آن ، هزاران نفری که روزانه در سطح وب به جستجوی خدمات شما هستند را جذب کنید. همکاران ما در بروتن همواره به دنبال ارائه خدمات با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت هستند. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

وب سایت شخصی

آیا به دنبال ساختن برند شخصی خود هستید؟

داشتن یک وب سایت شیک که بتوانید در آن خود را به خوبی معرفی کنید و رزومه و نمونه کارهای خود را درآن بگذارید میتواند قدم بزرگی برای شما باشد.

طراحی وب سایت؛ اولین گام برای وارد شدن به دنیای دیجیتال مارکتینگ است.

ساختن برند خود را همین امروز آغاز کنید…

طراحی وب سایت

پرسش های متداول

  • داشتن یک وب سایت می تواند باعث اعتبار کسب و کار های کوچک شود.
  • از طریق وب بیشتر شناخته می شوید و برند شما ارزشمند مس شود.
  • ارتباط با مشتریان بهتر و اطلاع رسانی کسب و کارتان به آنها راحت تر می شود.
  • صرفه جویی در هزینه و زمان 
  • سهم بیشتری از بازار را در اختیار خواهید داشت و می توانید خدمات به مشتری خود را بهبود دهید.
  • وب سایت همیشه در دسترس می باشد.

محبوبیت وردپرس در بین کاربران به دلیل کارکرد ساده آن می باشد.تمامی افراد بدون نیاز به تخصص در وب می توانند با وردپری کار کنند.وردپرس از سوی موتورهای جستجوگر به خوبی پشتیبانی می شود.سرعت بالایی دارد.به طور مرتب به روز رسانی می شود و امنیت بالایی دارد.کاربر پسند اسن و هزینه تعمیر و نگهداری آن پایین است.

برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت تماس بگیرید